1 / 8
Kawasaki Ninja ZX10R
10.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2023 21:08

Велес / Велес

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

Ninja ZX10R

Километри:

35000

Kawasaki Ninja ZX10R
2012 Godina

Registinan do 09.03.2024
Prv Sopstvenik

Napraven Komplet servis
Novo Palenje
Nov Regler
Nov Akulumulator
Novi Gumi Diablo Supercorsa V3
Servis na Vila
Nov Lanec
Novi Kocnici
K&N Filter

Moze zamena za Kola so Moja ili vasa Doplata

Viber
0038971811222

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

A.K
Потврден огласувач
0038971811222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам