1 / 3
Продавам бебешко креветче
5.000 МКД
12.03.2023 09:33

Карпош / Скопје

Креветчето е во одлична состојба и иде со душек. Има опција за позиција на нишање или фиксно.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Nikola Ivanovski
Потврден огласувач
070598474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам