1 / 3
Индустриска фритеза
По Договор
29.05.2023 09:23

Гази Баба / Скопје

Продавам индустриска фритеза -
Цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Risto Bojcev
Потврден огласувач
078733033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам