1 / 5
UAZ
1 €
12.03.2023 13:20

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Други

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Uaz..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zafir
Потврден огласувач
071299406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам