1 / 3
laptop LENOVO Ideapad 510-15IKB
350 €
12.03.2023 15:28

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

LENOVO Ideapad 510-15IKB
15"
i7-7500U CPU @ 2.90 GHz
8 GB RAM
512 SSD
NVIDIA GeForce 940MX
svetlecka tastatura
Licenciran WINDOWS 10 PRO + tasna/torbica

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
070544461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам