1 / 10
Mercedes 190ka
1.000 €
02.04.2023 22:42

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

190

Година:

1989

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Mercedesot e pali vozi go prodavam poradi nema koj da go voze sekoj zaenteresiran neka zvone na ovoj broj
078395207
078395207
078395207

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072207190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам