1 / 6
Prodavam 4 gumi 385/55 22.5
По Договор
30.05.2023 13:12

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam 4 gumi 385/55 22.5 vo solidna sostojba. Gumite se socuvani i NE SE REZANI. Se prodavaat po odlicna cena.

070/272 812

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070272812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам