1 / 4
Se prodava francuki lezaj
12.999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2023 09:28

Брвеница / Тетово

Dimenzii 160x200
Vo dobra sostojba
Malku koristen
So mehanizam za podiganje i prostor za skladiranje

Kontakt telefon
078/706-804

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078207378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам