1 / 1
Novi Salonki
1.690 МКД
Цената е фиксна
14.03.2023 17:15

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Салонки

Големина:

36

Боја:

Сина

Novi 36 ka

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Mm
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам