1 / 12
Delovi za Mercedess C270 Avtomatik. 2003
1 €
Денес 16:20

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 270

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodavat polovni delovi za Mercedes c270 2003 avtomatik . Kolata e celosna moze i komplet aa moze i na delovi motor menjac extra moze da se proba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlate
Потврден огласувач
076 582 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам