1 / 12
AUDI A3 SPORTBACK 2.0 140KS 2009 DSG F1
9.000 €
9.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 22:21

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a3 sportback 2.0 103kw dizel 2009 godina avtomatik registrirano cela godina dobri gumi servisirano se komplet promeneto ujle vo menjac so filter novi sepi diskovi i plocki od oprema poseduva elektrika 4x centralno parking senzori greaci na sedista komandi na volan f1 klimatronik dvozonski rabote prefektno bezz maani i zabeleski uvezena od CH 220.000km cena 9200e ne e fix poveke info. 078426593

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoko
Потврден огласувач
078426593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам