1 / 7
Magicmotorsport Flex Profesionalen ured za vasiot Servis
1 €
12.03.2023 19:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kupete od ovlasten disributer profesionalana alatka Flex magicmotorsport za Chip tunnig-Dpf off-Egr off-Adblue off-
MAGIC MOTORSPORT FLEX
071 550 442
Користете го програматорот FLEX за лесно поставување, репрограмирање, надградба или менување на софтверот на повеќето контролни единици директно преку OBD-портата на возилото.
Интернет-врската ви дава пристап до сиот потенцијал што ви го нуди алатката.
За напредни работи и работи за поправка, користете го модулот Flexbox за програмирање на вашата контролна единица во режими BDM, Bootloader, JTAG и AUD.
Za povece informaciji javete se na 071 550 442

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Се продава од:

Srdjan
Потврден огласувач
071550442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам