1 / 1
BMX 24'
1.500 МКД
12.03.2023 20:39

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

BMX 24' Max
1500 DEN.
075 248 405

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Saks
Потврден огласувач
0700000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам