1 / 6
Audi a4 avant
4.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 19:00

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a4 2.0 tdi 140ks
Elektricni rektrovizori
Podesuvanje na volan
Greaci na sedista
Klimatronik
Tempomat
Zatemneti stakla so atest
Navigacija
Komandi na volan
Regestrirana cela godina do 03.08.2024

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078420510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам