1 / 7
Mercedes C 250 CGI 204 ks (so 1.8 motor) CH
1 €
Денес 00:32

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 250

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i se plateni site davacki i registrirana do 14.03.2024g.C 250 CGI 204 ks benzin blueefficiency euro5 avangard so 191000 km originalni ful oprema parking senzori navigacija golema kolata so eden zbor e top sostojba ....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Alil
Потврден огласувач
075202515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам