1 / 12
Mercedes 190D
3.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2023 18:44

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

190

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedesot e proizveden 1992godina,vtor gazda.. 265000km originalni... Fabricna boja..
Cena 3500eur
Mercedesot e na bugarski dokument so cista istorija (danok i registracija)
Kolata se naoga vo Skopje!
Tel 076 257 908
Ilco Petrovski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Drama Kamp Prikolki
Потврден огласувач
072243143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам