1 / 1
АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ул.МАРКО ЦЕПЕНКОВ
115.000 €
04.05.2023 12:37

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

78 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Плацот има 450м2 од кои 78м2 е основа на куќата.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Juris
Потврден огласувач
070342332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам