1 / 3
DELOVITE SE PRODAVAT
1 €
Цената е фиксна
09.05.2023 16:38

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Intel Core i5 6400 = 2500den
Monitor BenQ 24" 60hz = (PRODADEN)
Ram DDR3 8Gb = 1000den
Power Supply 500W real - 2000den

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Muhammed
Bogovinje
Потврден огласувач
076-537-712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам