1 / 3
Edinecen krevet
7.500 МКД
27.04.2023 10:26

Прилеп / Прилеп

Se prodava edinecen krevet bez joga od dupla iverica venge boja. Cena 7500 den.
Kontakt: 071636000 Zoran.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
076508241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам