1 / 1
Gradezna parcela vo Vlae za semejna kukja/zgrada
175.000 €
14.03.2023 07:55

Карпош / Скопје

Квадратура:

348 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezna parcela vo Vlae na kej na Vardar vo delot kaj Neuromedika za semejna kukja ili zgrada.
Osnova na gradba 92m2
Maksimalna izgradena povrsina 368m2
P+2+Pk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

CASA MIA - M
Потврден огласувач
+38978411914
Испрати Е-маил до огласувачот

Gradezna parcela vo Vlae za semejna kukja/zgrada

175000 €

Atraktiven plac vo Sopiste 850m2 so otvoren pogled

80 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам