1 / 3
Гарнитура за седење
290 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2023 21:31

Прилеп / Прилеп

Стилска гарнитура
Тросед, двосед, 2фотељи ....
Одржана буквално како нова, многу малку користена
квалитетно дрво
Зачувана доста добро
Може да се види во секое време

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
78431104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам