1 / 10
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR NA JUZEN BULEVAR
600 €
02.05.2023 10:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar, Juzen Bulevar

ШИФРА -1270

„ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан во Центар на Јужен Булевар. Станот е НОВ , комплетно наместен со нов мебел и бела техника и поседува сопствен паркинг во подземна гаража.
- 85м2
- дневна+кујна+трпезарија
- 2 спални
- бања
- тераса
- 3 кат со лифт
- паркинг место во подземна гаража

цена: 600еур + режиски трошоци

☎ 071 343 221
071 343 224
079 392 903
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

UBAVO NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE,Komplex Makedonij

800 €

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR KAJ VLADA SO PARKING

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам