1 / 7
Se prodava stan 40m2 na Vodno- Panorama Rezidence
1 €
07.04.2023 13:52

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vodno

s 841

Se prodava stan 40m2, so 1 spalna soba. Na 6 kat od 8. Greenjeto e na struja. Juzna orientacija. Celosno namesten se prodava. Zgradata ima 24 casovno obezbeduvanje.

Cena po dogovor

tel 075/367-361

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Infinity Nedviznosti
Потврден огласувач
075367361
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava nov stan 88m2 vo Centar na Plostad

3000 €

Se prodava dupleks 140m2 vo Debar Maalo

260000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам