1 / 10
Opel Corsa D 1.3 cdti 55kw Registrirana cela god
3.700 €
Денес 08:36

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Corsa D 1.3 cdti 55 kw
REGISTRIRANA CELA GODINA 03.2024
Servisirana

Motor na lance
Karoseriski zdrava
Motor menjac bez problem
Dobri gumi

Klima
Komandi na volan
Elektrika na prozori i retrovizori
Centralno

Mala potrosuvacka 4-5 l

INFO SAMO NA BROJOV 075 716 284

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Continental 893
Потврден огласувач
075822958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам