1 / 12
BMW 530D Xdrive
44.500 €
28.03.2023 13:00

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

oprema
shiber
laser svetla
crn enterier
vakum na vrati
digitalna kilometraza
osigurana vo triglav kasko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

damjan
Потврден огласувач
070266450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам