1 / 4
Stereo Sound System od Germanija Hitachi Tamon Toshiba
120 €
15.05.2023 17:10

Тетово / Тетово

Se prodava kvaliteten studiski Stereo Sound Sistem donesen od Germanija so
1x Toshiba pojacallo
2x Hitachi pasivni zvucnici so kabli
2x Tamon pasivni zvucnici so kabli

Za poveke informacii javete se

Samo na lice mesto, po kargo ne prakam

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

LaptopShop
Потврден огласувач
078755581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам