1 / 3
Peavey Mark 2 MC-8 - Studiska mikseta
120 €
22.04.2023 21:47

Тетово / Тетово

Se prodava studiska mikseta Peavey Mark 2 MC-8

8 kanalna, mnogu socuvana kupena od kolekcioner donesena od Germanija

Miksetata e vo odlicna sostojba.

Ne se praka po kargo samo na lice mesto.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

LaptopShop
Потврден огласувач
078755581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам