1 / 1
Detski velosiped
500 МКД
Цената е фиксна
08.06.2023 04:31

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Kompletno ispraven. Sedisteto e malce osteteno.

Kontakt:
078 441 326

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
079222248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам