1 / 9
PEZO 206 1.4 Benzin-plin Neuvezuvano
2.900 €
Цената не е фиксна
31.03.2023 19:39

Гостивар / Гостивар

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Pezo 206 sedan ful oprema , registrirano do april 2023 so cetiri vrati extra socuvano. Motor 1.4 , 75 ks 2009 godina , redovno servisirano i odrzuvano, i sve mu funkcionira kupeno e vo euroimpex. Na poraki ne odgovaram ***BEZ ZAMENI***

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Alex.
Потврден огласувач
0038977889666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам