1 / 4
Se Prodava skuter 150cc.
1 €
16.05.2023 16:03

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2010

Модел:

Wangue

Километри:

15000

Ve MOLAM Info SAMO NA OVAJ BROJ 👇
👉👉075 234 539 ACE 👈👈
Se prodava Skuter 150cc
Proizveden 2010 god vo odlicna vozna sostojba so 17500km pominati, registriran do maj, napraven servis, smenato ulje.
VE MOLAM ZA POVEKE INFO NA OVAJ BROJ 👉 👉👉 075 234 539 ace.
Tell 👉👉👉 075 234 539 ace.
Barajte samo na toj broj 👆👆👆

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077605789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам