1 / 2
Pojacalo Sony str-de675 3x100w
4.499 МКД
08.05.2023 11:57

Тетово / Тетово

Odlicno pojacalo Sony 3x100w bez nikakva zabeleska so garancija! Moze proba-test na lice mesto! Specifikacii na slikite.
Info pisete na viber 078835958

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
078835958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам