1 / 12
Fiat Bravo 1.9 TDI
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 20:24

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Колата е во добра состојба, малку удрена и изгребана, но пали вози е, нов акумулатор и детално исчистена.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
76776802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам