1 / 12
CLS 400d 4matic
80.000 €
14.03.2023 08:20

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 400

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2024

Сила на моторот:

250 kw / 340 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Voziloto e kako novo za poveke info na tel 071/333-900

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Amir
Потврден огласувач
070700077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам