1 / 9
APRILIA RSV4 RR (aprc) SC Project
По Договор
29.05.2023 21:23

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2018

Модел:

Rsv4 RR (aprc)

Километри:

25000

Се продава во одлична состојба направен голем сервис без никакви давачки, Спремен за сезона регистриран до 7ми месец со зелен картон.

Кеш или замена.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070368006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам