1 / 4
Sklopka za vklucuvanje na grejac
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 18:46

Битола / Битола

Se prodava sklopka ( Fit sklopka ) za priklucuvajne na greac za solaren sistem ili drug aparat do 3 kw.

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075446987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам