1 / 7
POLO 1.6 TDI
По Договор
28.05.2023 12:02

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Polo 1.6 Dizel
90Ks
4 novi gumi Fulda staeni pred 10 dena
Alumisnki bandasi
Tempomat
Servisiran

Kolata e top vredi da se vidi
070-478-222

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Uri
Потврден огласувач
070478222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам