1 / 2
Продавам нива во Марино
По Договор
13.03.2023 22:51

Илинден / Скопје

Квадратура:

985 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нива во Марино од 985 м2
Имотен лист бр. 846
Кп 284/5
Лице за контакт: Стојан 071/721-284

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goce Angelovski
Потврден огласувач
070271889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам