1 / 11
Hotel De Lago
40 €
05.06.2023 12:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

15

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Car Samoil

Villa De Lago
Се изнајмуваат Апартмани лоцирани на најдобрата локација во ОХРИД.
Апартманите се сите со поглед на охридското езеро лоцирани на самиот брег во срцето на Охрид само на 3 минути до самоила тврдина.
Апартманите се најсовремено опремени, со приватен тоалет,греење и други неопходни работи.
За резервации и повеќе информации јавете се на:
075450534
070368006

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070368006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам