Prodavam parcela
20 €
07.05.2023 21:01

Битола / Битола

Квадратура:

4088 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela na Rastanski pat Bitola .Cena 20e/m2 .
Vladimir tel.072/246-343

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
078/290-182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам