1 / 3
Laptop Lenovo T500
8.000 МКД
29.05.2023 22:50

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan

ispraven i instaliran so linux i windows7
HDD 250Gb, RAM 4Gb , CDRW
so Adapter za HDMI

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

KiCo
Потврден огласувач
075733470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам