1 / 1
DISPATCH - DISPATCHER - Диспечер USA
1 €
Цената не е фиксна
18.05.2023 00:17

Аеродром / Скопје

Категорија:

Администрација, Канцеларија

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Американска компанија за транспорт и логистика има потреба од диспечери со искуство ( исклучиво за BOX TRUCKS) и без искуство.

Квалификации:
Одличен Англиски јазик
Одлични комуникациски способности
Познавање на ЕLD, користење на DAT, Pro Transport.

3та смена од 23:00 до 06:00 часот
2ра смена од 14:00 до 23:00 часот

Канцеларијата е лоцирана во Скопје-Аеродром, не се прифаќа работа од дома.
Плата по договор во зависност од искуство.

Вашето CV испратете го на hristijan_petreski@hotmail.com

КОНТАКТ ХРИСТИЈАН - 078-405-199
КОНТАКТ ХРИСТИЈАН - 078-405-199
КОНТАКТ ХРИСТИЈАН - 078-405-199

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075209329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам