1 / 10
KAWASAKI KXF 450 2015G
2.999 €
01.06.2023 17:53

Велес / Велес

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

Kxf 450

Километри:

5000

VO ODLICNA SOSTOJBA!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077 750 308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам