1 / 12
Се продава Стан 60м2 и 40м2
1.550 €
01.06.2023 08:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Македонски Просветители

Се продаваат два нови станови со квадратура од 60м2 наспроти Охридската пожарна. Нова градба.
Цена:1550€

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

nproyalohrid
Булевар Туристичка
Потврден огласувач
074249092 072633451
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН 80м2

180000 €

Се продава Стан 60м2 и 40м2

1550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам