1 / 3
Тајфун
3.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2023 17:46

Кисела Вода / Скопје

Се продава тајфун скоро нов.
Тел. 071 267 428
Сашо

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Ххл
Потврден огласувач
00070000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам