1 / 7
PASSAT b8 - 4 MOTION - DSG - 190KS, diplomatsko vozilo
22.900 €
24.03.2023 15:39

Аеродром / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata ne e uvezena i prva registracija e 2016 godina. Odlichno e socuvana - diplomatsko vozilo! Redovno servisirana!
Pred 1000 km se napraveni site servisi (redoven, menuvac, 4motion) promeneti se stabilizatori i chauri.
Pred 10.000 km se promeneti plocki

Vo kolata nema nikakvo vlozuvanje, pali-vozi i registrirana so zelen karton do 11/23
So kolata sleduvaat set zimski gumi 2023 godina i letni gumi so bandazi 2022 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078584448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам