1 / 7
SE IZDAVA PREKRASEN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC , ZEBRA
450 €
18.04.2023 10:02

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kapishtec, Zebra

ШИФРА- 1274

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен трособен стан во Капиштец - Зебра. Станот е комплетно наместен со мебел и бела техника.

- 70м2
- 2 спални
- бања
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса
- 10 спрат со лифт
- греење централно

цена: 450еур. + режиски трошоци

☎079 392 903
071 343 224
071 343 221

✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA CHETVOROSOBEN STAN VO KARPOSH 3, CITY MALL

650 €

SE IZDAVA LUKSUZEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE- GRAND PRESTIZ

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам