1 / 2
Hidrofor pumpa za voda
2.800 МКД
05.04.2023 13:50

Струга / Струга

Polovna, skoro nova vo ispravna sostojba.
Max, 42m
Dlabocina 8m
Za 1c//3400l
Imam i avtomatika za palenje i gasenje avtomatski, cena 800 den.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам