1 / 4
Gumi guma br 400/5
1.300 МКД
14.03.2023 12:59

Струга / Струга

Polovni profesionalni mali gumi so aluminski bandazh
br400/5
So vnatresna guma mnogu jaki vo odlicna sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам