1 / 7
Rowing, rower, веслач
17.000 МКД
26.05.2023 12:47

Чучер Сандево / Скопје

Продавам Tunturi Performance R50 машина за веслање, скоро нова, малку користена.

Повеќе инфомација за машината може да најдете на линкот:

https://fitnessequipmentni.co.uk/home/shop/tunturi-performance-r50-rower/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Station Комплетна фитнес справа

Се продава од:

Goshev
Потврден огласувач
076408023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам