1 / 2
Zvucnici novi 15ka bass 4ohm i horni
200 €
Цената е фиксна
30.03.2023 17:22

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat zvucnici skoro novi
15ka bas
4ohm
Horni
Moze da se vidat sekoe vreme i probaat koristeni za domasni uslovi samo
Cena 250€
Bez tragi na koristenje

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078318553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам